Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rekreacyjna Ostrowite

Ostrowite, warmińsko-mazurskie

  • 49 000 zł
  • 2 058 m²
  • 23,81 zł/m²

Zdjęcie

Włodzimierz Kova...

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Ostrowite

Ostrowite, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

49 000 zł

2 058 m²

23,81 zł/m²

Działka rekreacyjna Ostrowite

Zaktualizowane: 8 maja 2026

49 000 zł 2 058 m² 23,81 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 49 000 zł (23,81 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: MASURIA HOUSE, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 78/18990/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomość dla miłośników przyrody i spokoju w Ostrowite. Zapraszamy Cię do poznania wyjątkowej oferty - kompleksu działek, rozlokowanych w urokliwej okolicy, gdzie lasy i jeziora Ostrowite oraz Głowin tworzą niepowtarzalną scenerię. Osoby pragnące uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się harmonią natury. To idealne miejsce dla rodzin, miłośników aktywności na świeżym powietrzu oraz tych, którzy marzą o swoim letnim azylu. (...)

Agent

Włodzimierz Kovalov

727 657...

727 657 360

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Włodzimierz Kovalov

727 657...

727 657 360

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Włodzimierz Kovalov

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości